ZŠ a MŠ Milíkov Setkávání I.
Setkávání I. PDF Tisk Email
Pátek, 20 Říjen 2017 09:57

SPOLEČNÉ SETKÁVÁNÍ

Ve čtvrtek 19. října se konalo setkání s rodiči a jejich dětmi pod vedením paní Leny Banszel Freyové. Přišla za námi s programem zaměřeným na rozvoj manipulačních a grafomotorických dovedností u dětí před nástupem do 1. třídy. Nejen že upozornila na důležitost rozvoje jemné motoriky u dětí předškolního věku, ale zároveň nám hravou a vtipnou formou předvedla dvě zajímavé netradiční techniky, které napomáhají k rozvoji jemné motoriky a zároveň vzájemné spolupráci.
Po zhlédnutí ukázky výroby podzimního keře a barevného draka měli rodiče možnost vytvořit si tato dílka společně s dětmi.
Další setkání s paní Freyovou nás čeká na Vánoce.