ZŠ a MŠ Milíkov Podzim v naší školičce
Podzim v naší školičce PDF Tisk Email
Pátek, 10 Listopad 2017 10:02

PODZIM V NAŠÍ ŠKOLIČCE

Sluníčko se rozloučilo, s květinkami, travičkou,
na cestu jim zamávalo paprskovou ručičkou.
Běžte všichni pěkně spát, musím podzim přivítat.

I my v naší školičce jsme společně zajímavými aktivitami přivítali podzim. Učili jsme se vnímat ho všemi smysly, zjišťovali jaké barvy, chutě a vůně nám podzim přináší. Všímali jsme si změn v přírodě i v počasí, pracovali jsme s ovocem, zeleninou, ale i některými plodinami z našich polí. Přichystali jsme si zdravou svačinku, čarovali s kouzelným košíčkem, z brambor vytvořili veselé panáčky, zahráli pohádku O veliké řepě a navštívili těšínské divadlo - BAJKU „O sněhové královně.“

Rodičům velmi děkujeme, že nám průběžně nosili ovoce, zeleninu a pomohli tak ke zdárnému a kvalitnímu prožitkovému učení dětí.

Více FOTO ZDE.