Mikuláš PDF Tisk Email
Neděle, 10 Prosinec 2017 19:06

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Již od středečního rána bylo cítit mezi dětmi napětí a možná i trochu obavy. Přijde dnes mezi nás Mikuláš a anděl? A bude s nimi i čert?

Nakonec jsme se dočkali. Přišli. Mikuláš, anděl, ale i čerti. A přinesli s sebou pro děti bohatou nadílku. Nikdo však nic nedostal zadarmo.
V tělocvičně, kde jsme se letos s Mikulášem a jeho pomocníky potkali, zazněly písničky a básničky a za odvahu a snažení byli všichni odměněni balíčkem.