ZŠ a MŠ Milíkov V ZŠ Návsí
V ZŠ Návsí PDF Tisk Email
Neděle, 10 Prosinec 2017 19:12

DOPOLEDNE V ZŠ NÁVSÍ

Jako každoročně, také letos jsme s žáky 4. a 5. ročníku navštívili naši spádovou školu v Návsí.

Po příchodu nás přivítal pan ředitel, který nás provedl školou, nahlédli jsme do některých tříd, viděli jsme při práci budoucí spolužáky a zasportovali jsme si společně s žáky školy v Návsí a Hrádku.  Zároveň jsme měli možnost pochutnat si na skvělé svačině, kterou pro nás upekli samotní žáci.

Atmosféra byla velmi příjemná a my se již teď těšíme na návštěvu v příštím roce.