ZŠ a MŠ Milíkov Setkávání
Setkávání PDF Tisk Email
Středa, 20 Prosinec 2017 10:52

PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ

Dne 13. 12. 2017 v naší školičce proběhlo již třetí setkání s rodiči pod vedením Leny Freyové, která se tentokrát zaměřila se na rozvoj trojrozměrného vnímání u dětí ve výtvarných a pracovních činnostech. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům předvedla, jak jednoduše vyrobit tři vánoční výrobky – anděl, kapr a zvoneček. Tyto zajímavé techniky a jednoduché postupy si následně měly možnost vyzkoušet maminky se svými dětmi. Na závěr tohoto setkání jsme si všichni popřáli hezké prožití vánočních svátků.