ZŠ a MŠ Milíkov Adventní čas
Adventní čas PDF Tisk Email
Středa, 20 Prosinec 2017 11:17

ADVENTNÍ ČAS V ŠD

Děti školní družiny si v čase adventním zpříjemnily dny různými aktivitami. Vyráběly betlém, který zdobí naši školu a také místní knihovnu, kde si děti zapůjčují knížky. Připomněly si tradici Vánoc pečením vanilkových rohlíčků a medových perníčků, což děti přijaly s velkým nadšením. A aby těch vánočních aktivit nebylo málo, vyrobily si netradiční vánoční baňku a to pomocí nafukovacího míčku, přírodního provázku a tekutého škrobu. Vše se jim moc povedlo a hlavně je to bavilo.