Naše škola

Jsme malotřídní škola, která se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Naše škola

Základní škola

„Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si.“

Základní škola

Mateřská škola

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“

Mateřská škola

Školní družina

„Není důležitý výsledek, ale cesta, která k němu vede.“

Školní družina

ZŠ a MŠ Milíkov Adventní čas
Adventní čas PDF Tisk Email
Středa, 20 Prosinec 2017 11:17

ADVENTNÍ ČAS V ŠD

Děti školní družiny si v čase adventním zpříjemnily dny různými aktivitami. Vyráběly betlém, který zdobí naši školu a také místní knihovnu, kde si děti zapůjčují knížky. Připomněly si tradici Vánoc pečením vanilkových rohlíčků a medových perníčků, což děti přijaly s velkým nadšením. A aby těch vánočních aktivit nebylo málo, vyrobily si netradiční vánoční baňku a to pomocí nafukovacího míčku, přírodního provázku a tekutého škrobu. Vše se jim moc povedlo a hlavně je to bavilo.