Naše škola

Jsme malotřídní škola, která se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Naše škola

Základní škola

„Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si.“

Základní škola

Mateřská škola

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“

Mateřská škola

Školní družina

„Není důležitý výsledek, ale cesta, která k němu vede.“

Školní družina

ZŠ a MŠ Milíkov Jazykové chvilky
Jazykové chvilky PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Leden 2018 06:33

JAZYKOVÉ CHVILKY

Naše mateřská školka si i pro letošní školní rok připravila především pro děti předškolního věku logopedickou prevenci prováděnou prostřednictvím „JAZYKOVÝCH CHVILEK“, kde se snaží zlepšit komunikační schopnosti. V těchto Jazykových chvilkách se zařazují dechová cvičení, artikulační cvičení, zrakové vnímání, zraková paměť, rozumové schopnosti, slovní zásoba, sluchové vnímání, rytmické cítění, analýza slov, gramatická rovina jazyka, jazykový cit, vlastní projev. Cílem této logopedické prevence je zvyšování kvality vzdělávání dětí v naší MŠ.

Více FOTO ZDE.