ZŠ a MŠ Milíkov Jazykové chvilky
Jazykové chvilky PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Leden 2018 06:33

JAZYKOVÉ CHVILKY

Naše mateřská školka si i pro letošní školní rok připravila především pro děti předškolního věku logopedickou prevenci prováděnou prostřednictvím „JAZYKOVÝCH CHVILEK“, kde se snaží zlepšit komunikační schopnosti. V těchto Jazykových chvilkách se zařazují dechová cvičení, artikulační cvičení, zrakové vnímání, zraková paměť, rozumové schopnosti, slovní zásoba, sluchové vnímání, rytmické cítění, analýza slov, gramatická rovina jazyka, jazykový cit, vlastní projev. Cílem této logopedické prevence je zvyšování kvality vzdělávání dětí v naší MŠ.

Více FOTO ZDE.