ZŠ a MŠ Milíkov Společná setkávání s rodiči
Společná setkávání s rodiči PDF Tisk Email
Středa, 21 Březen 2018 06:39

SFUMATO - SPLÝVAVÉ ČTENÍ

Dne 13. 3. 2018 se v naší škole konalo již páté odborně zaměřené setkání pro rodiče dětí pod vedením paní učitelky 1. třídy základní školy Mgr. Martiny Labajové. Seznámila je s metodou splývavého čtení „SFUMATO“ - její metodikou, technikou čtení a přínosem pro žáky. Bylo poukázáno na rozdíly při nácviku čtení touto metodou a metodou analyticko-syntetickou. Přednáška byla proložena praktickými ukázkami. Rodiče byli rovněž seznámeni s technikou psaní nebo prací s tabulkami. Na závěr proběhla názorná ukázka práce s žáky 1. ročníku.