Naše škola

Jsme malotřídní škola, která se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Naše škola

Základní škola

„Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si.“

Základní škola

Mateřská škola

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“

Mateřská škola

Školní družina

„Není důležitý výsledek, ale cesta, která k němu vede.“

Školní družina

Den Země PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Duben 2018 05:58

DEN ZEMĚ 

Den Země slaví víc jak miliarda lidí ve více jak 193 státech světa. Je to tudíž největší svátek, který slaví lidé společně na celé planetě bez ohledu na původ, víru či národnost. Také žáci naší školy si měli možnost připomenout základní pravidla odpovědného vztahu vůči našemu životnímu prostředí. Po troše teorie si ochotně nasadili rukavice, popadli hrábě či smetáky a hurá uklízet okolí školy a naší obce.