ZŠ a MŠ Milíkov Meziplanetární výprava
Meziplanetární výprava PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Říjen 2018 10:03

MEZIPLANETÁRNÍ VÝPRAVA S RODIČI A HVĚZDNÉ NOCOVÁNÍ

Všichni, malí, ale i velcí, kteří měli zájem prožít volný čas jinak, si přišli na své. V pátek odpoledne jsme vyrazili na meziplanetární výpravu. Na odlehlém místě vedle lesa čekalo na děti osm planet naší sluneční soustavy. Na jednotlivých stanovištích, která byla pojmenována podle planet, byla připravena pro děti spousta různých a zajímavých úkolů. Milým zpestřením byla jízda na koni po mléčné dráze.

I letos byli rodiče úžasní a připravili neobvyklé, nezapomenutelné páteční odpoledne nejen pro děti.
Moc všem organizátorům děkujeme.

Večer patřil už jen starším dětem - školákům, kteří prožili v prostorách naší školy hvězdné nocování.