ZŠ a MŠ Milíkov Podzimní ovocná školička
Podzimní ovocná školička PDF Tisk Email
Úterý, 23 Říjen 2018 08:11

PODZIMNÍ OVOCNÁ ŠKOLIČKA

Podzim je tu a s naší školičkou si ho užíváme plnými doušky. V rámci tématu „OVOCE“ se proměnila na ovocnou a poznávali jsme ji všemi smysly.

Upekli si jablkový štrůdl, připravili ovocný salát, ovocné jednohubky, uvařili jablkový kompot a jablka si i usušili.

Na ovocných dobrůtkách jsme si všichni náramně pochutnali a za to děkujeme hlavně všem rodičům, kteří nás obdařili velkým výběrem našeho, ale i tropického ovoce.