ZŠ a MŠ Milíkov Dýňové slavnosti
Dýňové slavnosti PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Listopad 2018 12:35

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI ANEB STRAŠIDELNÁ ŠKOLIČKA

Poslední říjnový týden jsme si zpestřili dýňovými slavnostmi. Uvařili dýňovou polévku, vydlabali dýně, ze kterých jsme si vytvořili svítící dýňová strašidýlka.

Týden jsme zakončili ve strašidelných kostýmech, kdy děti měly zvládnout stezku odvahy po tmě při svíčkách na půdě. Ve zvonici na ně čekala čarodějnice Anička, která děti odměnila strašidýlkem a malou sladkou odměnou. Na závěr jsme si zařádili na BUBU diskotéce.