fbpx
DEN DĚTÍ NA HŘIŠTI

„Všechny milé dětičky z naší malé školičky v Milíkově, srdečně Vás zveme na Den dětí…“
takové krásné pozvání nelze odmítnout. V pátek 31. 5. 2019 jsme tedy vyrazili za zábavou. Krásným proslovem nás přivítala paní starostka Milíkova. Následně, jako již tradičně, proběhla prezentace hasičského sboru, policie i zdravotníků. Mohli jsme si prohlédnout vozy všech tří složek. To byla panečku paráda! Zdravotníci, policisté i hasiči nám trpělivě zodpověděli všechny naše dotazy. A co se dělo pak? Hasiči předvedli, jak vypadá takový zásah v praxi. Za hřištěm založili požár a proběhla opravdová akce. My jsme vše sledovali z bezpečné vzdálenosti. Poté jsme mohli vidět, jak vypadá práce zdravotníků a hasičů současně. Proběhla totiž ukázka toho, jak postupují tyto složky u dopravní nehody. Vidět vše na vlastní oči bylo velmi poučné. Myslíme, že si to budeme pamatovat celý život.
Toto příjemné dopoledne uzavřeli svým komickým číslem klauni a předvedli  také bublinkovou show. To byla náramná legrace. Byl smích, tanec, zábava a radost.
Děkujeme za tak krásný program.