HOLA, HOLA, ŠKOLKA VOLÁ, MILÉ DĚTI, PŘIJĎTE K NÁM

Prázdniny utekly jako voda a blíží se nový školní rok, který začíná ve středu 1. září 2021.

Provozní doba mateřské školy ve školním roce 2021/2022 je od 6:30 do 15:30 hodin.

• V tomto školním roce bude ranní svačinka od 8:45
  • Prosíme rodiče, aby děti přicházely do školky do 8:00
  • Na oběd budeme chodit v 11:45 do 12:15
  • Vyzvedávání polodenních dětí v čase od 12:15 do 12:30
  • Vyzvedávání celodenních dětí v čase od 14:00 do 15:30

Co Vaše dítě v MŠ potřebuje

• přezůvky
  • vhodné a pohodlné oblečení na zahradu a vycházky
  • pyžamo (celodenní děti)
  • kraťasy, bílé tričko a jarmilky na pohybové aktivity v prodyšném pytlíku na pověšení do šatny
  • zubní kartáček + 2 zubní pasty, 1l tekutého mýdla, 2 balení hygienických kapesníků, 1 balení bílého kancelářského papíru A4 (500 listů)

Vše viditelně podepsané.

S jakýmikoliv dotazy, informacemi o dětech, náměty, připomínkami nebo problémy, se kdykoliv na nás obraťte, ať už osobně nebo telefonicky (telefon 731 302 607). V našem společném zájmu je, aby se dítě ve školce cítilo šťastně, spokojeně a bezpečně a mělo možnost se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat. Je dobré, aby rodič psychicky připravil své dítě na vstup do MŠ a tím tak minimalizoval počáteční úzkost, strach a obavy z neznámého. Dítě má možnost si do školky donést svého oblíbeného plyšáčka.

Už se moc těšíme na Vaše dětičky a vzájemnou spolupráci s Vámi.