JAZYKOVÉ DÍLNY – „INTERESTING PLACES AND TYPICAL THINGS IN GREAT BRITAIN“

Ve středu 6. 4. naši třeťáci navštívili ZŠ Bukovec, kde proběhly jazykové dílny na téma Interesting places and typical things in Great Britain. Ve škole nás mile přivítala paní ředitelka, která nás zavedla do třídy, kde už na nás čekali žáci s paní učitelkou. Ve třídě děti utvořily čtyři skupinky, ve kterých pracovaly. Dílničky byly velmi zajímavé, jelikož byly zaměřeny na Velkou Británii, objevily se tam obrázky známých míst nebo členů královské rodiny. Žáci si vyzkoušeli práci s tabletem, kde za jeho pomocí skládali krabičku. Po splnění všech úkolů jsme ochutnali tradiční anglický čaj s mlékem, výborné sušenky a toust s marmeládou. Na rozloučenou dostal každý z nás krásného velikonočního zajíčka.