fbpx
NAŠE NOVÁ ŠKOLIČKA

O letošních prázdninách proběhla v naší mateřské škole rozsáhlá rekonstrukce.
Probouraly se některé zdi, zrekonstruovala se elektroinstalace včetně osvětlení, udělaly se nové omítky. Všechny místnosti byly vymalovány a změnilo se jejich uspořádání.
V původní třídě je nyní dětská ložnice, která bude sloužit i jako malá herna. Ve velké herně byl položen zcela nový koberec a jinak se uspořádal nábytek, z bývalé ložnice nám vznikla krásně prosluněná velká třída. Místo klasických dveří máme mezi jednotlivými místnostmi zhotovené nové zasouvací dveře, které nám umožňují vidět do všech prostor mateřiny.

Velké poděkování patří stavební firmě p. Szkatuly, stolařství p. Byrtuse, p. Paprotovi, p. Tvrdému, p. Bojkovi z firmy Z-Floor, p. Kulštejnovi a p. Wojnarovi z firmy CompTech servis s.r.o. Jablunkov, zaměstnancům obecního úřadu p. Mazurovi, p. Szmekovi a mladým brigádníkům.

Už se moc těšíme, až v naší nové školičce zazáří úsměvy všech dětiček.