Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

O nás

Naše malotřídní škola se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Zřizovatelem školy je Obecní úřad Milíkov, ve kterém nacházíme velkou podporu, a díky jeho finančním dotacím se mohou naše děti vzdělávat ve velmi pěkném, moderním prostředí.

Škola je tvořena dvěma třídami základní školy s pěti postupovými ročníky, jednou třídou mateřské školy a oddělením školní družiny.

SOKOLNÍCI

Jaký je rozdíl mezi sokolníkem a myslivcem? Během sokolnického vystoupení dostaly děti odpověď na nejednu zvídavou otázku. Dozvěděly se také mnoho informací o sokolech, kánětech, orlech, výrech  a jiných sovách. Dravci dětem předvedli, jak umí skvěle lovit. Jednou ze zajímavostí byla ukázka sovy Rozárky z pohádky…