fbpx

Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

O nás

Naše malotřídní škola se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Zřizovatelem školy je Obecní úřad Milíkov, ve kterém nacházíme velkou podporu, a díky jeho finančním dotacím se mohou naše děti vzdělávat ve velmi pěkném, moderním prostředí.

Škola je tvořena dvěma třídami základní školy s pěti postupovými ročníky, jednou třídou mateřské školy a oddělením školní družiny.

KARNEVAL

KARNEVAL

K zimním měsícům již neodmyslitelně patří karneval. Páteční karnevalové odpoledne plné masek, her, tance a radosti si prožily naše děti spolu s rodiči a nejbližšími pod vedením paní Leny. Moc děkujeme SRPŠ, které zajistilo dětem občerstvení a především AGENTUŘE LENA+, která tento program pro děti sponzorovala.  

WATER AGENT

WATER AGENT

V pátek se starší žáci vžili do role Water Agent, „vodního agenta“. Pod vedením lektorky Míši zjišťovali, kolik vody každý z nás průměrně spotřebuje při běžných každodenních činnostech. Při tematické hře se pak všichni proměnili ve spotřebitele, kteří si z daného rozpočtu nakupovali vodu a učili se tak,…

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI ANEB STRAŠIDELNÁ ŠKOLIČKA

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI ANEB STRAŠIDELNÁ ŠKOLIČKA

Poslední říjnový týden jsme si zpestřili dýňovými slavnostmi. Uvařili dýňovou polévku, vydlabali dýně, ze kterých jsme si vytvořili svítící dýňová strašidýlka. Týden jsme zakončili ve strašidelných kostýmech, kdy děti měly zvládnout stezku odvahy po tmě při svíčkách na půdě. Ve zvonici na ně čekala čarodějnice…