Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

O nás

Naše malotřídní škola se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Zřizovatelem školy je Obecní úřad Milíkov, ve kterém nacházíme velkou podporu, a díky jeho finančním dotacím se mohou naše děti vzdělávat ve velmi pěkném, moderním prostředí.

Škola je tvořena dvěma třídami základní školy s pěti postupovými ročníky, jednou třídou mateřské školy a oddělením školní družiny.

DRAKIÁDA

Na páteční dopoledne se děti velice těšily, protože věděly, že tento den si užijí. Každé z dětí si mělo za úkol donést draka. A tak žáci spolu i s dětmi mateřské školy strávily část pátečního dopoledne v přírodě. Za příznivě foukajícího větru většina draků vzlétla blíže k oblakům.

TÚ, TÚ, TÚ, AUTO UŽ JE TU

Dopravním projektem, který proběhl v týdnu od 16. září do 27. září 2019, jsme otevřeli velmi důležité téma o dopravních prostředcích a bezpečnosti v silničním provozu. K úspěšnému splnění projektu jsme využívali pohybové hry, konstruktivní hry, obrazový materiál a hlavně pobyty venku v dopravním prostředí. Na závěr projektu měly…