fbpx
ŠKOLNÍ VÝLET ZŠ

V pátek 24. 5. se žáci školy vydali na tolik očekávaný výlet. První zastávka byla v Historickém areálu Bouzov, kde nás kromě krásného počasí čekal program „Rytíři a lapkové“. Prohlédli jsme si největšího „Trojského koně“ na světě, seznámili jsme se s rytířskou zbrojí a zájemci měli možnost zastřílet si z kuše pod dohledem zkušeného rytíře. Shlédli jsme také pohádku „Uloupený poklad“ plnou veselých scének, pranic a rytířských soubojů.
Další zastávkou byly Javoříčské jeskyně, které  patří mezi nejkrásnější jeskyně v České republice, a jsou unikátní především svoji zachovalou bohatou a rozmanitou krápníkovou výzdobou.
Příjemně unavení a plní krásných zážitků jsme se pak již vydali na cestu zpět.
Touto cestou velice děkujeme našemu spolku rodičů, který nám poskytl finance na dopravu do těchto krásných míst.