ZŠ a MŠ Milíkov Základní škola Školní poradenské pracoviště
PDF Tisk Email

Školní poradenské pracoviště

(dále jen ŠPP) poskytuje poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům.

K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Zároveň umíme rodičům doporučit službu externího odborníka, jako je dětský psycholog, logoped.

Činnost ŠPP zajišťuje, výchovný poradce a školní metodik prevence. Dále se na poradenských službách školy významně podílí třídní učitelé.

Výchovný poradce

Mgr. Hana Gorgolová