Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

Družina

Školní družina je součástí Základní školy a Mateřské školy v Milíkově a její provoz je v ranních hodinách od 6:30 do 7:45 a v odpoledních do 15:30. Nachází se v prostorách I. třídy. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace dětí. Děti se zde věnují výtvarné, pracovní, hudební, tělovýchovné, jazykové i interaktivní činnosti formou zájmových útvarů, ale také odpočinkovým činnostem a hrám. Pravidelný pohyb v naší nové tělocvičně, ale i na školním hřišti, slouží k aktivní relaxaci, rozvíjí tělesnou zdatnost a zručnost. Družina organizuje zájmové vzdělávání především pro účastníky přihlášené k pravidelné docházce, umožňuje účastníkům odpočinkové činnosti, ale i přípravu na vyučování. Naši ŠD navštěvují žáci 1. až 5. ročníku základní školy. Tvoří ji jedno věkově smíšené oddělení, průměrná naplněnost je 26 dětí. Naše činnost vychází z pedagogiky volného času. Cílem je snaha o vytvoření místa pro aktivní odpočinek dětí po vyučování a zároveň přispět k cílenému ovlivňování jejich volného času.

KRIZOVÁ OPATŘENÍ OD 14. ŘÍJNA DO 1. LISTOPADU 2020

Krizové opatření o omezení provozu škol a školských zařízení od 14. října do 1. listopadu 2020 USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1022 o přijetí krizového opatření, kterým se se zakazuje osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání v základní škole naleznete ZDE.

Zobrazit více