PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Prázdniny utekly jako voda a blíží se nový školní rok, který začíná v pondělí 4. září 2023.

Provozní doba mateřské školy ve školním roce 2023/2024 je od 6:30 do 15:30 hodin.

• V tomto školním roce bude ranní svačinka v 8:45
  • Prosíme rodiče, aby děti přicházely do školky do 8:00
  • Pokud dítě v daný den nepřijde do školky je nutno do 8:00 hod. nahlásit jeho nepřítomnost
  • Na oběd budeme chodit v 11:45 do 12:15
  • Vyzvedávání po obědě je možné v čase od 12:15 do 12:30
  • Vyzvedávání celodenních dětí v čase od 14:00 do 15:30

Co Vaše dítě v MŠ potřebuje

• přezůvky
  • vhodné a pohodlné oblečení do zařízení, na zahradu a vycházky (vše viditelně podepsané)
  • pyžamo (celodenní děti)
  • kraťasy, bílé tričko a lehkou obuv s bílou podrážkou na pohybové aktivity hlavně do tělocvičny (týká se především předškolních a středních dětí)
  • 1 balení hygienických kapesníků v krabičce, 1 balení papírových kapesníků v balíčcích
  • 1 tekuté mýdlo (pozor na datum spotřeby)
  • toaletní papír (balení 8 ks)

S jakýmikoliv dotazy, informacemi o dětech, náměty, připomínkami nebo problémy, se kdykoliv na nás obraťte, ať už osobně nebo telefonicky (731 302 607). V našem společném zájmu je, aby se dítě ve školce cítilo šťastně, spokojeně a bezpečně a mělo možnost se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat. Je dobré, aby rodič psychicky připravil své dítě na vstup do MŠ a tím tak minimalizoval počáteční úzkost, strach a obavy z neznámého. Dítě má možnost si do školky donést svou oblíbenou hračku, která je vhodná a pro děti není nebezpečná.

Už se moc těšíme na Vaše dětičky a vzájemnou spolupráci.