ŠKOLNÍ VÝLET

V polovině května se žáci základní školy vydali na školní výlet do malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Tento výlet nebyl jen o poznávání nových míst, ale také o ponoření se do světa pohádek a dobrodružství v překrásném Pohádkovém lese. Dopoledne si žáci užili různé sportovní aktivity a po obědě jsme se přesunuli do Valašského muzea. Zde měli možnost si prohlédnout autentické valašské chalupy, které představují život na Valašsku v minulých stoletích. Prohlídka byla doplněna interaktivními ukázkami tradičních řemesel. Po obhlídce se našla volná chvilka na nákup suvenýrů. Tento školní výlet byl pro všechny účastníky nejen zábavný, ale také vzdělávací. Děti se dozvěděly mnoho nového o valašské kultuře a tradicích, zlepšily si své schopnosti v týmové práci a zažily nezapomenutelné dobrodružství v Pohádkovém lese.

Fotogalerie ZDE.