Ve čtvrtek 30. dubna ožil sál PZKO radostí, hudbou a dětským nadšením. Děti ze základní školy společně s dětmi z mateřské školy předevedly krásné divadelní vystoupení u příležitosti Dne matek.
Dopolední představení bylo určeno členům klubu seniorů a dětem z polské mateřské a základní školy. Malí divadelníci předvedli svůj talent, odvahu i pečlivě nacvičené role a sklidili zasloužený potlesk. Odpolední program byl věnován maminkám a babičkám. Příjemná atmosféra plná úsměvů a dojetí byla krásným poděkováním všem maminkám a babičkám za jejich péči, lásku a podporu.
Děti z mateřské školy zahrály pohádku Kouzelný les, která vyprávěla o vílách a lesních zvířátkách. Nechyběly krásné kostýmy, veselá hudba ani pohádková atmosféra, která potěšila malé i velké diváky. Školáci ze základní školy představili muzikálové vystoupení Cesta do Afriky, které bylo plné veselých písní, tanečních choreografií, zajímavých kostýmů a skvělé atmosféry.
Velké poděkování patří všem dětem za jejich snahu a krásné výkony. Děkujeme také rodičům za nádherné kostýmy, které pro děti připravili, za pomoc při přípravě sálu a pohoštění, které přispělo k příjemné atmosféře celého odpoledne.
Díky všem, kteří se na přípravě programu podíleli, si všichni odnesli krásný kulturní zážitek a příjemně strávené chvíle.
Fotogalerie ZDE.
