ETICKÉ DÍLNY

V rámci primární prevence proběhly v naší škole „Etické dílny“ na téma Buďme kamarádi a Minimise Tajemný ostrov. Oba tyto programy vedla paní lektorka Lenka Folwarczna. První program byl zaměřen na děti mateřské školy a na mladší žáky. Děti si osvojovaly důležité principy dobrého kamarádství a prakticky se učily reagovat na chování vedoucí k šikaně, projevit své emoce a potřeby, vcítit se do emocí druhých. Děti tak zjistily, jak je důležité se k sobě hezky chovat a mít kamarády. Druhý program byl pro starší žáky, kteří putovali na tajemný ostrov, kde během cesty zažili spoustu dobrodružství, hráli hry, tvořili a společně si povídali. Během mise si žáci uvědomili, jak je důležité v třídním kolektivu spojit síly a vzájemně si pomáhat.

Fotogalerie ZDE.