JAZYKOVÉ DÍLNY

V pátek 8. 3. naši čtvrťáci a páťáci navštívili ZŠ Bukovec, kde proběhly už po několikáté jazykové dílny.
Po příchodu do školy nás mile přivítala paní ředitelka spolu s paní učitelkou, pak jsme se převlékli a rychle spěchali za kamarády do jazykové učebny. Zpočátku žáci pracovali s iPadem, skládali slova z písmen, poslechli si jarní příběh, a pak už se rozdělili do dvojic, ve kterých pracovali během celých dílniček.
Hledali písmena, z kterých složili křížovku, vybarvili a vystřihli velikonočního zajíčka a přečetli si básničku. Po splnění všech úkolů, žáci dostali od paní učitelky bonbóny a medový perník. Potom jsme se přesunuli do družiny, kde jsme ochutnali zeleninové tousty, dali si perníčky a džus. Na závěr jsme se rozloučili s dětmi, s paní ředitelkou a s paní učitelkou, a vyrazili na autobus zpět do Milíkova.

Fotogalerie ZDE.