ZŠ a MŠ Milíkov Vánoční školička
Vánoční školička PDF Tisk Email
Pátek, 22 Prosinec 2017 11:12

VÁNOČNÍ ŠKOLIČKA

Předvánoční období jsme v naší školičce prožívali v duchu Vánoc. S dětmi jsme si povídali o tradicích a zvycích vánočních svátků. Vyzdobili jsme si školku vánočními motivy, zpívali vánoční koledy, ustrojili stromeček slaměnými ozdobami a sušeným ovocem. K vánočním svátkům patří i pečení cukroví, a tak jsme si s dětmi upekli a nazdobili vánoční perníčky. Nedílnou součástí byla i příprava bramborového salátu, na kterém jsme si všichni pochutnali. Pro děti nejdůležitějším úkolem bylo napsání a nazdobení dopisu pro Ježíška. Nejkrásnějším okamžikem ukončení předvánočního období v naší školičce, byla návštěva Ježíška, který nám nadělil mnoho krásných a zajímavých dárečků.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás opět v novém roce.

Více FOTO ZDE.