Naše škola

Jsme malotřídní škola, která se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Milíkov pod horou Kozubová.

Naše škola

Základní škola

„Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si.“

Základní škola

Mateřská škola

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“

Mateřská škola

Školní družina

„Není důležitý výsledek, ale cesta, která k němu vede.“

Školní družina

ZŠ a MŠ Milíkov Vánoční školička
Vánoční školička PDF Tisk Email
Pátek, 22 Prosinec 2017 11:12

VÁNOČNÍ ŠKOLIČKA

Předvánoční období jsme v naší školičce prožívali v duchu Vánoc. S dětmi jsme si povídali o tradicích a zvycích vánočních svátků. Vyzdobili jsme si školku vánočními motivy, zpívali vánoční koledy, ustrojili stromeček slaměnými ozdobami a sušeným ovocem. K vánočním svátkům patří i pečení cukroví, a tak jsme si s dětmi upekli a nazdobili vánoční perníčky. Nedílnou součástí byla i příprava bramborového salátu, na kterém jsme si všichni pochutnali. Pro děti nejdůležitějším úkolem bylo napsání a nazdobení dopisu pro Ježíška. Nejkrásnějším okamžikem ukončení předvánočního období v naší školičce, byla návštěva Ježíška, který nám nadělil mnoho krásných a zajímavých dárečků.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás opět v novém roce.

Více FOTO ZDE.