ZŠ a MŠ Milíkov Zdraví dětem
Zdraví dětem PDF Tisk Email
Pátek, 16 Březen 2018 06:50

ZDRAVÍ DĚTEM

Ve dnech 14. a 15. 3. se všichni žáci společně s předškoláčky zapojili do projektu “Zdraví dětem“, který pořádá nezisková organizace ZkusToZdrave.cz. Jde o program primární prevence, který je zaměřený na poruchy příjmu potravy u dětí mateřských a základních škol.

Prostřednictvím přednášky, různých prezentací, činností a her si děti opakovaly, jaké potraviny mají ve svém jídelníčku upřednostňovat a jakým se naopak vyhýbat, jak si vybudovat správné stravovací návyky. Celým programem děti provázely postavičky Jedlíka a Zdravíka.
Na závěr děti obdržely malé dárečky v podobě diplomů, omalovánek a rozvrhů.