Den matek PDF Tisk Email
Úterý, 15 Květen 2018 11:15

DEN MATEK

Den matek je jistě krásným a významným svátkem, během kterého děkují všechny děti (bez rozdílu věku) svým maminkám za to, jak je vychovaly, nebo za spoustu dalších věcí, které zvládnou jen naše mámy!
V pátek 11. 5. děkovaly i děti naší mateřské a základní školy. Svými písněmi, říkankami, tanečky a scénkami spolu s troškou stydění a dětskou spontánností se jim povedlo vytvořit nádhernou atmosféru. Příjemnou tečkou byly určitě hezké dárečky, které maminkám udělaly velkou radost.