ZŠ a MŠ Milíkov
Úterý, 03 Červenec 2018 11:45

SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY

Ááááááááá slavíme!!!

Na začátku školního roku se děti mateřinky zapojily do projektu „Svět nekončí za vrátky, sportujeme se zvířátky“, vyhlášeného  Českou obcí sokolskou.
Projekt si kladl za cíl vzbudit v dětech zájem o aktivní sportování, vedl je k týmové spolupráci a přinášel radost z plnění úkolů jak individuálních, tak skupinových. Celý rok děti plnily zadané úkoly nejen sportovní, ale i vědomostní.

Za odměnu děti dostaly krásný diplom, medaili a malý dáreček na památku.
Ve školce je pak čekala velká oslava se zmrzlinovým pohárem. Všem dětem moooooooc  gratulujeme!!!

T-Mobile Olympijský běh PDF Tisk Email
Pátek, 22 Červen 2018 11:55

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

Dne 20. 6. 2018 jsme se zapojili do největší běžecké akce v České republice – T-MOBILE Olympijského běhu 2018.
Minulý rok se akce zúčastnilo přes 76 000 běžců, takže jsme se letos rozhodli dopřát tento nevšední zážitek i žákům naší školy.
Akci pořádala Základní škola a Mateřská škola Bukovec ve spolupráci s obcemi Bukovec a Milíkov.

Jsme velmi rádi, že tuto akci přijely podpořit a také povzbudit všechny závodníky paní starostky obou obcí.

Žáci byli celou akcí nadšení a už teď prý budou trénovat na příští rok, takže sportu zdar!

Čteme si spolu PDF Tisk Email
Pátek, 15 Červen 2018 07:44

ČTEME SI SPOLU

V tomto školním roce probíhal v naší mateřince projekt s názvem „Čteme si spolu,“ který organizovala Knihovna Třinec.
V rámci tohoto projektu nás pravidelně navštěvovala patronka, která pracovala s dětmi a zaměřovala se především na podporu čtenářství
a předčítání dětem. Součásti projektu byly i drobné úkoly, které děti plnily doma společně se svými rodiči.
Na závěr tohoto projektu 12. 6. 2018 jsme byli pozváni na návštěvu do knihovny v Třinci. Zde si mohly děti prohlédnout prostory
krásné nové knihovny. Paní knihovnice jim předčítala z knihy "Dědečku, vyprávěj", kterou si pak odvezly s sebou do školky.

Na konci setkání si každé dítě samo vyrobilo maličký dárek na památku.

T-Mobile Olympijský běh PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Červen 2018 09:20