fbpx
JAZYKOVÉ DÍLNY –„ROOM ON THE BROOM“

V úterý 25. 10.  naši čtvrťáci a páťáci navštívili ZŠ Bukovec, kde si v rámci jazykových dílen ověřili své znalosti angličtiny.

Po příchodu do školy jsme se rychle převlékli a ihned vyrazili do třídy za paní učitelkou a také za našimi kamarády z minulého roku. V jazykové učebně byla pro nás připravena anglická pohádka na téma „ROOM ON THE BROOM“. Po jejím shlédnuti, žáci utvořili dvojice a plnili různé úkoly související s pohádkou. Odpovídali na otázky, doplňovali obrázky, hledali slova, vyzkoušeli si práci s tabletem, kde si s jeho pomocí vyrobili kouzelnou hůlku. Po úspěšném splnění všech úkolů si žáci namíchali kouzelný nápoj a snědli sladkost. Na závěr jsme se rozloučili s kamarády a s paní učitelkou a vydali se na zpáteční cestu k nám do Milíkova.