Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981, IČO: 75 026 392
Zavolejte nám555 444 126

Jsme jednotřídní mateřská škola, umístěna v nádherné podhorské krajině Beskyd.
Školka má rodinný charakter s kapacitou 25 dětí. Výuka respektuje význam a hodnoty rodiny a žití v tomto kraji. Klade důraz na individuální potřeby každého dítěte, které jsou úzce spjaty s dobrou spoluprací a komunikací s rodiči.
Provoz MŠ je od 06.30 – 15.30 hod. Po dohodě s rodiči může dítě přicházet i odcházet v průběhu dne. V dopoledních hodinách se prolínají vzdělávací činnosti s volnými hrami dětí, pohybové aktivity s relaxací a pobytem venku. Po obědě děti odpočívají, pak se mohou věnovat svým hrám a organizovaným činnostem.
Do vzdělávání v naší mateřské škole začleňujeme také logopedickou prevenci, metodu dobrého startu, výuku anglického jazyka a výuku hry na flétnu.

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

V pátek 3. června jsme prožili s dětmi krásné dopoledne. Blíží se konec školního roku a za chvíli opustí naši školku ti nejstarší, nastávající prvňáčci. Královnou Renatkou byli naši předškoláčci pasováni na školáky. Během pasování děti dostaly předškoláckou šerpu, drobné dárečky a hlavně školičkové vysvědčení. Všichni jsme…

Zobrazit více