fbpx

Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

Mateřská škola

Jsme jednotřídní mateřská škola, umístěna v nádherné podhorské krajině Beskyd.
Školka má rodinný charakter s kapacitou 25 dětí. Výuka respektuje význam a hodnoty rodiny a žití v tomto kraji. Klade důraz na individuální potřeby každého dítěte, které jsou úzce spjaty s dobrou spoluprací a komunikací s rodiči.
Provoz MŠ je od 06.30 – 15.30 hod. Po dohodě s rodiči může dítě přicházet i odcházet v průběhu dne. V dopoledních hodinách se prolínají vzdělávací činnosti s volnými hrami dětí, pohybové aktivity s relaxací a pobytem venku. Po obědě děti odpočívají, pak se mohou věnovat svým hrám a organizovaným činnostem.
Do vzdělávání v naší mateřské škole začleňujeme také logopedickou prevenci, metodu dobrého startu, výuku anglického jazyka a výuku hry na flétnu.

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI ANEB BUBU DEN V NAŠÍ ŠKOLIČCE

Poslední říjnový večer je již několik let i v naší zemi zasvěcen Halloweenu. Svátek, který k nám přišel z anglosaského světa, je u nás určen především dětem, jež se hlavně ve školkách a školách převlékají do nejrůznějších kostýmů. I naše dětičky se proměnily v roztomilá strašidýlka. Vyrobili jsme si kouzelné lucerničky a ve…

Zobrazit více

TÚ, TÚ, TÚ, AUTO UŽ JE TU

Dopravním projektem, který proběhl v týdnu od 16. září do 27. září 2019, jsme otevřeli velmi důležité téma o dopravních prostředcích a bezpečnosti v silničním provozu. K úspěšnému splnění projektu jsme využívali pohybové hry, konstruktivní hry, obrazový materiál a hlavně pobyty venku v dopravním prostředí. Na závěr projektu měly…

Zobrazit více