fbpx
Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981, IČO: 75 026 392
Zavolejte nám555 444 126

Mateřská škola

Jsme jednotřídní mateřská škola, umístěna v nádherné podhorské krajině Beskyd.
Školka má rodinný charakter s kapacitou 25 dětí. Výuka respektuje význam a hodnoty rodiny a žití v tomto kraji. Klade důraz na individuální potřeby každého dítěte, které jsou úzce spjaty s dobrou spoluprací a komunikací s rodiči.
Provoz MŠ je od 06.30 – 15.30 hod. Po dohodě s rodiči může dítě přicházet i odcházet v průběhu dne. V dopoledních hodinách se prolínají vzdělávací činnosti s volnými hrami dětí, pohybové aktivity s relaxací a pobytem venku. Po obědě děti odpočívají, pak se mohou věnovat svým hrám a organizovaným činnostem.
Do vzdělávání v naší mateřské škole začleňujeme také logopedickou prevenci, metodu dobrého startu, výuku anglického jazyka a výuku hry na flétnu.

PŘEDVÁNOČNÍ TĚŠENÍ V NAŠÍ ŠKOLIČCE

Předvánoční čas jsme v naší školičce naplno prožívali různými aktivitami a přípravami na vánoční svátky. Tvořili jsme tradiční výrobky z různých materiálů, vyráběli jsme vánočního kapra, andílky, vánoční ozdoby. Za poslechu známých vánočních koled jsme si zatančili, zazpívali, nazdobili vánoční stromeček, perníčky cukrovou polevou, přichystali bramborový salát…

Zobrazit více

DOPOLEDNE V ZÁŽITKOVÉM CENTRU URSUS

Čtvrteční dopoledne strávili žáci základní školy společně s dětmi z mateřinky v zážitkovém centru URSUS v Dolní Lomné. Netradiční a zábavnou formou se dozvěděli mnoho užitečných informací z fauny a flóry Beskyd. Žáci se věnovali především  hmyzu v programu „Krása motýlích křídel“, děti ze školky se vydaly do království medvídků. Zajímavé…

Zobrazit více