Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981
Zavolejte nám555 444 126

Jsme jednotřídní mateřská škola, umístěna v nádherné podhorské krajině Beskyd.
Školka má rodinný charakter s kapacitou 25 dětí. Výuka respektuje význam a hodnoty rodiny a žití v tomto kraji. Klade důraz na individuální potřeby každého dítěte, které jsou úzce spjaty s dobrou spoluprací a komunikací s rodiči.
Provoz MŠ je od 06.30 – 15.30 hod. Po dohodě s rodiči může dítě přicházet i odcházet v průběhu dne. V dopoledních hodinách se prolínají vzdělávací činnosti s volnými hrami dětí, pohybové aktivity s relaxací a pobytem venku. Po obědě děti odpočívají, pak se mohou věnovat svým hrám a organizovaným činnostem.
Do vzdělávání v naší mateřské škole začleňujeme také logopedickou prevenci, metodu dobrého startu, výuku anglického jazyka a výuku hry na flétnu.

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI ANEB STRAŠIDELNÁ ŠKOLIČKA

Poslední říjnový týden jsme si zpestřili dýňovými slavnostmi. Uvařili dýňovou polévku, vydlabali dýně, ze kterých jsme si vytvořili svítící dýňová strašidýlka. Týden jsme zakončili ve strašidelných kostýmech, kdy děti měly zvládnout stezku odvahy po tmě při svíčkách na půdě. Ve zvonici na ně čekala čarodějnice…

Zobrazit více