fbpx
Základní škola a Mateřská škola Milíkov, přísp. org.
Milíkov, Milíkov 104, 73981, IČO: 75 026 392
Zavolejte nám555 444 126

Mateřská škola

Jsme jednotřídní mateřská škola, umístěna v nádherné podhorské krajině Beskyd.
Školka má rodinný charakter s kapacitou 25 dětí. Výuka respektuje význam a hodnoty rodiny a žití v tomto kraji. Klade důraz na individuální potřeby každého dítěte, které jsou úzce spjaty s dobrou spoluprací a komunikací s rodiči.
Provoz MŠ je od 06.30 – 15.30 hod. Po dohodě s rodiči může dítě přicházet i odcházet v průběhu dne. V dopoledních hodinách se prolínají vzdělávací činnosti s volnými hrami dětí, pohybové aktivity s relaxací a pobytem venku. Po obědě děti odpočívají, pak se mohou věnovat svým hrám a organizovaným činnostem.
Do vzdělávání v naší mateřské škole začleňujeme také logopedickou prevenci, metodu dobrého startu, výuku anglického jazyka a výuku hry na flétnu.

DÝŇOVÝ „BUBU“ DEN V NAŠÍ ŠKOLIČCE

V pátek 4. listopadu se naše dětičky proměnily v malé bubáčky a celé dopoledne probíhalo v duchu dýňových „BUBU“ slavností. Nejdříve jsme si prohlédli dýně svých kamarádů a poté s pomocí paní učitelek vydlabali dýňový lampiónek. Dětem se hodně líbilo, když jsme ve třídě zatemnili okna a…

Zobrazit více

PODZIM KLEPE NA DVEŘE, VE STRAKATÉ ZÁSTĚŘE

Po letních prázdninách jsme se opět všichni radostně setkali v naší školičce. Podzim jsme přivítali motáním pavučinky pro upevnění kamarádství mezi námi všemi. Zaměřili jsme se na bezpečnost v silničním provozu, kde se děti pomocí různých her a činností seznámily, jak se správně chovat a jednat v některých…

Zobrazit více