PDF Tisk Email

ST - Šikovné ruce, Břišní tance

ČT - Flétnička, Náboženství

PÁ - Sportovní hry

Děti ve školní družině jsou zapojeny do celoroční hry „Rytířská družina“, která je plná soutěží, her a různých aktivit pro děti.

Zároveň se aktivně podílí na sběru druhotných a jiných surovin.

SBĚRY

• podzimní sběr kaštanů a žaludů
  • celoroční sběr monočlánků
  • sběr papíru

Žádáme zákonné zástupce

Jakékoliv změny, týkající se docházky do ŠD, hlaste vychovatelkám. Dřívější odchod domů je možný pouze na základě písemné omluvenky, která musí obsahovat datum, jméno a příjmení dítěte, v kolik hodin chcete, aby bylo uvolněno a podpis zákonného zástupce. Z bezpečnostních důvodů nelze dítě omlouvat telefonicky!

V případě, že si dítě nevyzvednete do 15:00 hod., jste povinni tuto skutečnost telefonicky nahlásit vychovatelkám a domluvit se o dalším postupu.

Toto je možné ve zcela výjimečných případech.