VÝTVARNÉ DÍLNY V MILÓWCE

V rámci projektu Zachování kulturního dědictví příhraniční oblasti a spolupráce mezi obcemi Milíkov a Milówka jsme s žáky naší školy vycestovali do Polska. Zde jsme se zúčastnili výtvarných dílen v budově Kulturního centra Milówka. Mile nás přivítal pan starosta obce, vedoucí projektu a také paní lektorky, které se nám po celé dopoledne trpělivě věnovaly.  V rámci aktivit se žáci seznámili s tradičním lidovým uměním tohoto regionu.  Vyrobili si překrásné růže ze speciálního aranžerského krepového papíru a zároveň si vyzkoušeli malbu na sklo, kdy dle své fantazie tvořili obrázky, kterými si mohou vyzdobit své pokojíčky. Netradiční výlet jsme si všichni užili a ještě jednou touto cestou děkujeme za pozvání.